Solotica lens ürünleri orijinal göz rengi ile uyum içinde birleşebilen özelliğinin yanı sıra, zaman ve çeşit kısıtlamasından soyutlanarak kozmetik renkli lenslerin yanında şeffaf lens, lens bakım ürünleri, medikal lensleri yıllık aylık olarak sınıflandırılarak hareli haresiz ve çift hareli olarak üretilip müşteri taleplerini en yüksek oranla karşılamayı hedef almıştır. Solotica renkli lens çeşitleri solflex natural colors, hidrocor, hidrocharme ve de natural colors olmak üzere yıllık-aylık, hareli-haresiz olarak doğal renk geçişleri ile renkli kontakt lenslerde doğallığı arayan lens kullanıcıları için vazgeçilmez olmayı başarmıştır. Antalya’da yaşayan lens kullanıcılarımız için Solotica markasını , Gözhan Optik mağazasında bulabilirsiniz.

Gözhan Optik

1982 yılından bu yana optik sektöründe faaliyet gösteren firmamız, Dünyaca ünlü markaların bayisidir. Antalya merkezde 1 mağaza ile hizmet vermektedir.

Temel felsefemiz insan odaklı, insana saygılı, misyonu ve vizyonu olan bir firmadır.
Şirketimizde bu vizyona uygun 37 yılın üzerinde deneyim ve birikime sahip personel ve yöneticiler çalışmaktadır. Personeller ve yöneticilerimiz insan odaklı müşteri memnuniyeti için, ekip ve takım çalışması konusunda insan kaynaklarından eğitim almış deneyimli elemanlardır.

Avrupa Standartlarında, her türlü alt yapıya sahip, optik sektöründe en son teknoloji ile müşterilerine hizmet vermektedir.

Mağazalarımızda numaralı optik gözlükler, koruyucu güneş gözlükleri, her türlü gözlük aksesuarı ve lens satışları yapılmaktadır.

Şirketimiz hizmet ve üretimle, alanlarını genişleterek mekanlarımızı özgün estetik görünümler kazandırmayı amaçlamaktadır.